Duchy, burze i motocyklisci – Recenzja i skrót “Ghost Storm Riders MC Tom 4” autorstwa Anny Wolf

Ghost Storm Riders MC Tom 4 to książka, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom motocyklistycznych opowieści z elementami akcji i tajemniczości. Autorka, Anna Wolf, stworzyła kolejną część serii o motocyklistach, która wciąga i trzyma w napięciu do samego końca. Fabuła jest bardzo interesująca i dynamiczna, pełna zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów. Bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, co sprawia, że są realistyczni i łatwo się z nimi utożsamiać. Sceny akcji są bardzo dobrze opisane, co pozwala czytelnikowi na wczucie się w sytuację i wrażenie, że sam jest na miejscu wydarzeń.

Wstęp

Ghost Storm Riders MC Tom 4 w atrakcyjnej cenie to kolejna część serii o słynnych motocyklistach. W tym tomie poznajemy historię Jacka, który wraz ze swoim przyjacielem i nowym członkiem klubu, Michałem, odwiedzają rodzinne miasto Jacka. To tam spotykają się z dawnymi kolegami i przyjaciółmi oraz jego byłą dziewczyną. Kiedy jednak dochodzi do tragedii, Jack musi zdecydować czy zachować spokój w swojej grupie czy też pomóc przyjaciołom w walce z niegodziwcami.

Fabuła

Główna bohaterka, która jest córką prezesa klubu Ghost Storm Riders MC, zostaje porwana przez wrogi gang i jest przetrzymywana jako zakładniczka, aby zmusić ojca do oddania kontroli nad ich terytorium. Brat bohaterki również zostaje porwany i torturowany. Podczas gdy ona zmaga się z tą ciężką i drastyczną próbą, dowiadujemy się więcej o jej przeszłości oraz innych postaciach w książce: jeden członek Ghost Storm Riders MC ma wizje o starożytnym złu, które zagraża ludzkości; inny członek widzi dziwne rzeczy wokół siebie od czasu, gdy zaangażował się w pewien projekt badawczy paranormalny; jeszcze inny członek stara się zachować swoją tajemnicę przed wszystkimi innymi

Sceny akcji są ekscytujące i dobrze napisane, ale to, co naprawdę wyróżnia tę książkę spośród innych podobnych, to postacie, które czują się realistycznie, ponieważ nie są idealnymi “superbohaterami”, którzy zawsze wiedzą, co robią, zamiast tego popełniają błędy tak jak my, zwykli ludzie! Szczególnie podobało mi się, jak te niedoskonałości sprawiały, że wydają się one bardziej ludzkie niż w większości innych książek, gdzie każdy działa jak robot bez uczuć czy emocji.

Tagged , ,