Ghost Storm Riders MC Tom 4 – Ghost Storm Riders MC Anna Wolf książka

Dzikie życie – Ghost Storm Riders MC Tom 4

  1. W życiu każdego człowieka przychodzą takie momenty, kiedy musi on zmierzyć się ze swoimi demonami. Czasem jest to dosłowne starcie ze złem, a czasem po prostu trudne życiowe doświadczenie. Dla niektórych jest to coś, czego nigdy nie chcieliby doświadczyć, ale są też tacy, którzy uważają, że bez tego życie byłoby pozbawione smaku.
  2. Takim właśnie człowiekiem jest główny bohater tej historii – Ghost. Jest on członkiem elitarnej grupy motocyklistów o nazwie Ghost Storm Riders MC. Jego życie to ciągła walka o przetrwanie w dzikim i bezwzględnym świecie motocyklowym. Nie ma dla niego miejsca na miłość ani uczucia – jego jedynym celem jest ochrona swojej rodziny i przyjaciół. Ale kiedy spotka na swojej drodze piękną i tajemniczą kobietę, wszystko się zmienia.

Poznaj historię Ghost Storm Riders MC!

Ghost Storm Riders MC powstało w 2014 roku w Los Angeles. Założycielem klubu jest prezydent i wiceprezydent, a także członkowie zarządu. Klub skupia się na motocyklach i ulicznej jeździe. Pomaga on również lokalnej społeczności poprzez działania charytatywne. Ghost Storm Riders MC jest otwarty na nowych członków i chętnie ich przyjmuje.

Klub został założony w 2014 roku przez prezydenta i wiceprezydenta, a także członków zarządu. Jego celem jest promowanie motocykli i ulicznej jeździe oraz pomoc lokalnej społeczności poprzez działania charytatywne. W 2017 roku klub przyjął do swojego grona dwudziestu czterech nowych członków. Obecnie liczy on sobie trzech prezesów, dwunastu wiceprezesów i siedemdziesięciu członków.

Czytelnicy uwielbiają książki z serii Ghost Storm Riders MC!

Czytelnicy uwielbiają książki z serii Ghost Storm Riders MC! Książki te są pełne akcji, niezwykłych bohaterów i romantycznych scen. Każda książka w tej serii jest lepsza od poprzedniej i czytelnicy nie mogą się doczekać, co przyniesie kolejna część. Książki z tej serii to must-read dla każdego miłośnika romansów!

Tagged , ,