Tom 4 – Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC

Anna Wolf jest pisarką, która uwielbia pisać o motocyklach i ich właścicielach. Jej książki są pełne akcji, namiętności i seksu. Ghost Storm Riders MC Tom 4 to czwarta część serii o motocyklowych gangach.

W tej części poznajemy Annę, która jest żoną prezydenta motocyklowego gangu. Jest ona silna i niezależna, ale ma też swoje słabości. Kiedy jej mąż zostaje porwany przez inny gang, Anna musi sobie poradzić sama. Wkrótce odkryje, że jej mąż ma sekretną broń, która może pomóc jej w walce z wrogiem. Anna Wolf jest autorką bestsellerowej serii “Służebnicy diabła”. Jej książki są tłumaczone na ponad 20 języków i sprzedane w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie.

Poznajcie Annę Wolf i Ghost Storm Riders MC!

Anna Wolf to niezwykła kobieta. Jest ona jedną z liderów Ghost Storm Riders MC – motocyklowego klubu, który działa na pograniczu prawa i porządku. Kobieta ta jest także świetnym strzelcem i ma ogromne doświadczenie w walce. Jej umiejętności przydają się, gdy trzeba bronić swoich bliskich i członków klubu.

Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC – jak to się zaczęło?

Anna Wolf była przestępczynią, która przeżyła wielki kryzys życiowy. Zostawiła za sobą swoje dotychczasowe życie i postanowiła rozpocząć nowe, wkrótce dołączając do Ghost Storm Riders MC. Anna szybko stała się ważną częścią klubu, a jej umiejętności pomogły im wygrać wiele bitew.

Początek był trudny, ponieważ Anna musiała nauczyć się żyć w świecie przestępców. Ale dzięki pomocy członków klubu i ich lojalności, udało jej się odnaleźć swoje miejsce. Teraz jest jedną z najważniejszych osób w Ghost Storm Riders MC i ma dużo do powiedzenia na temat tego, co dzieje się w klubie.

Za kulisami Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC

Anna Wolf jest kobietą, która ma wszystko – piękną rodzinę, wspaniałego męża i udane życie. Ale pewnego dnia jej świat się rozpada, a ona musi zmierzyć się z prawdziwymi demonami. Wkrótce Anna odkrywa, że ​​jej mąż jest członkiem sekty, która uprowadza i torturuje kobiety. Jest przerażona i szuka pomocy u swojego brata, członka Ghost Storm Riders MC.

Jej brat pomaga jej uciec od sekty i chroni ją przed ich gniewem. Wkrótce Anna odkrywa, że jest w ciąży z mężem sekty i ma dziecko z innym członkiem MC. Jest to dla niej trudne do przezwyciężenia i bardzo się boi o swoje dzieci.

Z pomocą swojego brata i Ghost Storm Riders MC, Anna walczy o to, aby ocalić swoje dzieci i uciec od sekty raz na zawsze.

Tagged , ,