Tom 4 – Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC

Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC Tom 4 to czwarty tom z serii romansów motocyklowych “Riders” autorstwa Katrin Schumann. Jest to historia miłosna, w której główną rolę grają motocykliści z klubu motocyklowego “Ghost Storm Riders”.

Książka skupia się na Ani, która jest żoną prezydenta klubu i matką dwójki dzieci. Jej mąż umiera nagle, a ona musi sobie poradzić z życiem bez niego. Wkrótce odkrywa, że jej mąż był w ciąży z inną kobietą i postanawia dowiedzieć się więcej o tej relacji. W tym czasie poznaje tajemniczego Maxa, który jest członkiem klubu Ghost Storm Riders. Max pomaga jej odnaleźć się w nowej sytuacji i stopniowo ich relacja staje się coraz bliższa.

Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC: Tom 4

Anna Wolf jest śledczym w biurze kryminalnym w Seattle. Jest też członkiem Ghost Storm Riders MC, gdzie pełni rolę sekretarza. W czwartym tomie serii Anna i GSRMC biorą udział w śledztwie w sprawie zabójstwa dziennikarza, który znalazł się w niebezpieczeństwie, gdy zaczął pisać o karteli narkotykowym. Podczas śledztwa Anna i GSRMC muszą stawić czoła przestępcom oraz próbować ochronić dziennikarza. Czy uda im się rozwiązać sprawę i uratować dziennikarza?

Tom 4 – Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC

W czwartym tomie serii “Anna Wolf i Ghost Storm Riders MC” Anna i jej przyjaciele zostają wciągnięci w konflikt między dwoma mocnymi motocyklowymi gangami. Wkrótce okazuje się, że jeden z liderów gangów jest pragnieniem Anny od dłuższego czasu. Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i niebezpieczeństwo?

Tagged , ,